Zdravotnictví & Procedury-Fyzio

Windsor Spa Hotel
 
Rezervovat
Příjezd
Odjezd ...
1
noc nocí
Rezervujte si pobyt Garantována nejlepší sazba
Fyzio

MAGNETICKÁ TERAPIE

Metoda vysoké indukční magnetoterapie funguje následovně: přístroje generují elektromagnetické pole promítané do omezeného segmentu lidského těla tak, aby pokrývalo aplikační zónu. Toto pole interaguje s buňkami těla, poté se v nich spouštějí kompenzační mechanismy, což vede k základnímu účinku indukčního pole. Zdravotní problémy ovlivňují nejen strukturu orgánů a tkání, ale také magnetické vlastnosti těla. Pokud budeme podle toho jednat vůči poškozeným orgánům, můžeme je vrátit do přirozené rovnováhy, která pomůže člověku rychleji se uzdravit.

Účinek protizánětlivého, sedativního, protiproudového, hypotenzního (snížení arteriálního tlaku), analgetického účinku (pomáhá účinně překonat i silné jevy, jako je fantomová bolest) jako základní účinky vysoce indukční magnetoterapie. Kromě toho jsou obnoveny procesy, které zajišťují normální výživu tkání a zlepšují jejich regenerační kapacitu. Vysokoindukční magnetoterapie je také nástrojem, který může poskytnout velkou úlevu a v některých případech zcela eliminovat nežádoucí pocity bolesti.

 

ULTRAZVUK

jsou zvukové vlny, jejichž frekvence leží mimo slyšitelnost lidského ucha.

Účel léčby: účinek hlubokého oteplování, zmírnění bolesti, uvolnění dlouhodobého svalového napětí, zvýšení lokálního zásobení krví a metabolismu. Používá se především pro záněty kloubů a nervů.

ODVODNĚNÍ LYMPHU – MECHANICKÉ

je procedura používající vakuový stroj, který masíruje. Tento postup zlepšuje krevní a lymfatický oběh v těle. Odtok lymfy pomáhá eliminovat nežádoucí usazeniny a tekutiny z těla, snižuje bolest a otoky, příznivě ovlivňuje kvalitu pokožky a celulitidu, která se snižuje opakovaným používáním.

Stroj pracuje na základě pulzního sání, které masíruje, napíná a roztahuje podkožní tkáň.

Kontraindikace lymfodrenáže: onkologická onemocnění, akutní bakteriální a virové infekce, kožní infekce, hnisavý ekzém, nekompenzovaná hypertenze, akutní zánět žil, otoky způsobené srdcem, ledvinami, játry nebo těhotenstvím, glaukom, neurčitá bolest břicha, onemocnění periferních tepen , cukrovka, senioři ve věku 65 let a více.

 

VDECHOVÁNÍ MINERÁLNÍ VODY

se používají především při onemocněních dýchacích cest, při zvlhčování sliznic.

 

KOUPEL S OBSAHEM OXIDU UHLIČITÉHO

Zcela nová metoda úpravy oxidu uhličitého na nástroji Carbobed. Celková nebo částečná lázeň s oxidem uhličitým, ve které je pacientův krk nebo hrudník zakryt ve speciální komoře naplněné oxidem uhličitým. Ošetření v komoře má pozitivní vliv na krevní oběh, snižuje arteriální tlak, snižuje zátěž srdce, zlepšuje krevní oběh v periferních částech těla, zlepšuje metabolismus, má protizánětlivé účinky, stimuluje produkci pohlavních hormonů – testosteron a estradiol.

 

KYSLÍKOVÁ TERAPIE

je terapeutická a regenerační metoda založená na principu vdechování odpovídajících dávek kyslíku po dobu 30-60 minut. Používá se při bolestech hlavy, nechutenství, únavě, poruchách spánku, depresích, rychlém srdečním rytmu, léčbě zhoubných nádorů, chronickém akné a plicních onemocněních a průduškách, stresu.

 

ELEKTROTERAPIE

je stroj určený k léčbě akutních a chronických onemocnění vertebrogenního systému, kloubů, šlach a svalů. Jeho účinek snižuje bolest, zvyšuje zásobení krví a snižuje otoky.

 

Lékaři + Zdravotnický personál

Mudr Koula je vedoucí lékař s jedinečnými zkušenostmi a dlouhodobě úspěšnou kariérou. Klíčem k úspěchu našeho Spa & Wellness je jeho individuální přístup k hostům spolu s aplikací nových metod a technických postupů.   Paní Bernathova je důležitým článkem...
 

Minerální Bazének

Plavecký bazének s min./termální vodou V lázeňském hotelu Windsor můžete zažít tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu: bazén s léčivou termální minerální vodou o teplotě 36-38 ° C. Tento bazén je jedinečný v Karlových Varech i v České...
 

Minerální prameny a pitná kúra

Pitná kúra Karlovarská minerální voda má následující blahodárné účinky: Zlepšuje produkci žluči v játrech a její pohyb žlučovými cestami do dvanácterníku Normalizuje sekreci žaludečních šťáv Má stimulační účinek na vnější sekreci pankreatu Zvyšuje trávicí aktivitu v...
 

Obecné kontraindikace lázeňské léčby

Infekční choroby přenosné na člověka a bacilonosičství Klinické známky oběhového selhání, maligní arytmie Často se opakující profusní krvácení Zhoubné nádory zjištěné po dobu léčení a po tomto léčení s klinicky zjistitelnými známkami pokračování choroby ...