Rezervace REZERVAČNÍ ODDĚLENÍ

Telefon: +420 353 242 569
Fax: +420 353 228 766
E-mail: reservation@windsor-carlsbad.cz

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

WINDSOR SPA HOTEL KARLOVY VARY

Windsor Spa Hotel Karlovy Vary
Lázeňský hotel Windsor je součástí historické budovy Lázně III, nacházející se přímo na pěší zóně v sousedství největší a nejznámější Mlýnské kolonády, v samém centru lázeňského území.

V současné době prochází hotelová část budovy rozsáhlou rekonstrukcí a v dubnu 2014 přivítá své první hosty v kompletně zrenovovaných pokojích.

Hotel s vlastním balneoprovozem se zaměřuje na tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu s využitím místních přírodních zdrojů. Tým odborných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v lázeňství vyjde vstříc potřebám a požadavkům každého klienta a zajistí individuální péči přizpůsobenou Vašemu zdravotnímu stavu.

V komplexu naleznete také obchodní galerii s pestrou nabídkou zboží a služeb včetně lékárny, rozšiřující nabídku lázeňského hotelu Windsor o služby z oblasti lékařství (gastro-enterologická vyšetření, sonografie apod.), kosmetiky (komplexní kosmetické služby), estetické medicíny a mnoho dalších.   

Ve chvílích volna můžete navštívit zdejší Koncertní sál Antonína Dvořáka a vychutnat si koncert Karlovarského symfonického orchestru, v jehož programu jsou nejznámější díla klasická a romantická i vybraná současná tvorba.